Apie mus

UAB “Hanna Instruments Baltics” yra oficialus JAV analitinės chemijos matavimo prietaisų gamintojos Hanna Instruments atstovas Baltijos šalyse. “Hanna Instruments“ - daugiau kaip 35 metus veikiantis, lyderiaujantis pasaulyje analitinės įrangos gamintojas. Bendrovė siūlo daugiau kaip 3000 skirtingų produktų: pH ir ORP matuoklius, elektrinio laidumo matuoklius, fotometrus, titratorius, ištirpusio deguonies matuoklius, drumstumo matuoklius ir kitus prietaisus. “Hanna Instruments“ produkcija naudojama visame pasaulyje įvairiose laboratorijose ir gamybos pramonės procesuose, maisto pramonėje, žemės ūkio bei akvakultūros sektoriuose, vandens tiekime ir vandenvaloje bei kitos srityse.

Siekiame, kad visada gautumėte visą reikalingą informaciją. Suteikiame kvalifikuotą pagalbą tiek garantiniu, tiek pogarantiniu prekės aptarnavimo laikotarpiu. Prireikus atvyksime į jūsų monę, apmokysime dirbti su prietaisu, suteiksime visą reikalingą informaciją. Daugiau informacijos apie aptarnavimą, įkainius, teiraukitės telefonu arba el. paštu office@hannainst.lt.

UAB “Hanna Instruments Baltics” siūlo aukštos kokybės prietaisus konkurencingomis gamintojo kainomis ir siekia patenkinti visus klientų poreikius, pasiūlydami geriausią sprendimą.

UAB “Hanna Instruments Baltics”
Įm. K. 304074175
PVM kodas :T100009621114
Banko sąsk. LT08 7044 0600 0803 7762
Bankas: SEB bankas
Informacija žiniasklaidai:
office@hannainst.lt
+370 5 260 1910
 
Techninė pagalba, aptarnavimas:
+370 673 50474

 

Informuojame, jog UAB "Hanna Instruments Baltics" yra atsakinga įmonė rūšiuojanti elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Įsigytus sugedusius prietaisus ar baterijas galite pristatyti ir mums.
Daugiau informacijos apie vietas, kur surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos, galite rasti čia: www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems.

Mūsų paslaugos

Suteikiame kvalifikuotą pagalbą tiek garantiniu, tiek pogarantiniu prekės aptarnavimo laikotarpiu.

Svetainės kūrimas

Internetiniųs puslapių kūrimas

Mūsų kontaktai

Phone: +37052601910
Mail: office@hannainst.lt